من به سوی تو می آیم ...

1197098035.jpg 

خدایا خسته و وامانده ام،

دیگر رمقی ندارم، صبر و حوصله ام پایان یافته، زندگی در نظرم

سخت و ملالت بار است؛ می خواهم از همه فرار کنم، می خواهم به کنج عزلت بگریزم. آه دلم گرفته، در زیر بار فشار خرد شده ام.

خدایا به سوی تو می آیم و از تو کمک می خواهم، جز تو دادرس و پناهگاهی ندارم. بگذار فقط تو بدانی، فقط تو از ضمیر من آگاه باشی. اشک دیدگان خود را به تو تسلیم می کنم.

خدایا کمکم کن،

ماه هاست که کمتر به سوی تو آمده ام، بیش تر اوقاتم صرف دیگران شده.

خدایا عفوم کن. از علم و دانش، کار و کوشش، از دنیا و مافیها، از همه ی دوستان، از معلم و از مدرسه، از زمین و آسمان خسته و سیر شده ام.

خدایا خوش دارم مدتی در گوشه ی خلوتی فقط با تو بگذرانم. فقط اشک بریزم. فقط ناله کنم و فشارها و عقده های درونی ام را خالی کنم.

ای غم، ای دوست قدیمی من، سلام بر تو، بیا که دلم به خاطرت می تپد.

ای خدای بزرگ، معنی زندگی را نمی فهمم. چیزهایی که برای دیگران لذت بخش است مرا خسته می کند، اصلاً دلم از همه چیز سیر شده است، حتی از خوشی و نفرت متنفرم. چیزهایی که دیگران به دنبال آن می دوند، من از آن می گریزم، فقط یک فرشته ی آسمانی است که از اول عمر با او آشنا شده ام و هنوز از مجالست (با) او لذت می برم.

فقط یک شربت شیرین، یک نور (فروزنده) و یک نغمه دلنواز وجود دارد که برای همیشه مفرح است و آن دوست قدیمی من غم است.

من تصمیم دارم که از این به بعد آدم خوبی باشم، دست از گناهان بشویم، قلب خود را یکسره تسلیم خدا کنم، از دنیا و مافیها چشم بپوشم. تنها، آری تنها لذت خویش را در آب دیده قرار دهم...

"از یادداشت های امریکا"

/ 41 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بی نشان

تو را با کعبه الفتی ست عمیق اما چشمهایت سینه کعبه را می کاوند تا نگینش را بیابند زمین نگین آسمان است وحجاز نگین زمین حجاز نگین زمین است و مکه نگین حجاز مکه نگین حجاز است و مسجدالحرام نگین مکه مسجدالحرام نگین مکه است و کعبه نگین آن اما کجاست نگین کعبه............. حجرالاسود نگینش نیست مهدی (عج) نگین اوست، اما کجاست؟

حسين

سلام وب زيبايی داريد دعوت می کنم از وب من هم ديدن بفرماييد شايد خوشتون اومد دست به قلمم زياد بد نيست

عبدالمهدی

سلام به شما و به اشکهای شبانه ی چمران...به نجابت چشمها و صلابت ايمانش...به عظمت وجود و خاکساری روحش...

جامانده

باسلام واحترام ضمن آرزوی موفقیت برای جنابعالی؛ پیشاپیش فرارسیدن عید سعید قربان، عید قرب و وصال انسان به معبود خویش و روزِِ به مسلخ رفتن اسماعیل و روسفیدی ابراهیم خلیل(ع)رابه جنابعالی وخانواده محترم تبریک وتهنیت عرض می کنم. امیدوارم انشاالله توفیق تشرف به بیت الله الحرام عیدی همه مشتاقان باشد ازسوی حضرت کریم.

بی نشان

هر بار که به دور کعبه می گردی،عزیزی را می بینی ،چراغ های هدایت را، گاه احساس می کنی که پیامبر(ص) در کنار کعبه ایستاده و داری به دور سرش می گردی و او تو را نظاره می کند، گاه علی(ع) را در آنجا می بینی و گاه فاطمه(س) را و گاه امام حسن و امام حسین وتمامی ائمه پاک و پیامبران را... و فراتر از آن معشوق و محبوبت را حاضر می دانی، دوست داری به دور خدایت بگردی، اما تو از خدایت جدا نیستی ، تو با او یکی هستی ، او همه جا هست و هیچ جا نیست، منزل اصلی اش در دل توست...... و تو از عمری غفلت خویشتن گریان می شوی، اما هنوز احساس خوشایند وصال تمام وجودت را تسخیر خودش کرده است.

حميد

سلام هنگام آن است که نفسهايمان را قربانی کنيم صدای پای عید می آید. عید قربان پاک ترین عیدها است عید سر سپردگی و بندگی است. عید بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. عید قربان عید نزدیک شدن دلهایی است که به قرب الهی رسیده اند. عید قربان عید بر آمدن روزی نو و انسانی نو است. التماس دعا

مونا

سلام علیکم توفیقی حاصل شد تا در شب عرفه نائب الزیاره و دعاگوی همه شما دوستان و همراهان بزرگوار باشم... در دعای عرفه ما از دعای خیرتان فراموش نفرمایید.

کميل

سلام و خدا قوت یه خبر ویژه و اورژانسی برنامه نمایش و تحلیل و بررسی فیلم مستند ...دیگر شعار نیست