صدور انقلاب

Untitled-1.jpg

پس از پيروزى انقلاب اسلامى، سردمداران تبليغات جهانى روى اشاعه‌ى فرهنگ انقلابى اسلام جنجال راه انداختند و آن را به عنوان صدور انقلاب - با معناى غلطى كه از صدور انقلاب مى‌كردند - مورد تهاجم تبليغاتى قرار دادند. همه‌ى رسانه‌ها در سرتاسر عالم، روى اين نكته و كلمه تكيه مى‌كنند كه جمهورى اسلامى درصدد صدور انقلاب است! خباثت آنها در اين‌جاست كه صدور انقلاب را به معناى صدور مواد منفجره و ايجاد درگيرى در گوشه و كنار عالم و از اين قبيل كارها معرفى مى‌كنند!

صدور انقلاب، يعنى صدور فرهنگ انسان‌ساز اسلام و صدور صفا و خلوص و تكيه و اصرار بر ارزشهاى انسانى. ما به اين كار و انجام اين وظيفه افتخار مى‌كنيم. اين، راه انبياست و ما اين راه را بايد ادامه دهيم.

اين فرهنگ فحشايى كه امروز متأسفانه سراسر دنيا و بيش از همه، دنياى فقير جهان سوم را فرا گرفته، از كجا آمده است؟ اين، يكى از صادرات فرهنگ غربى و تمدن استعمارى و استكبارى است. انواع و اقسام فسادها و انحطاطهايى كه امروز بشريت را در فشار گذاشته و اعتيادهاى خطرناكى كه گريبان جوانها را در بسيارى از كشورهاى فقير و عقب‌افتاده گرفته، از كجاست؟ فرهنگ مصرفى غلط كه بر بسيارى از كشورهاى اسلامى و غيراسلامى جهان سوم تحميل شده، از كجاست؟همه‌ى اينها صادرات فرهنگ غربى و امريكا و اروپا به كشورهاى جهان سوم است.

ملتها باور نمى‌كنند كه بشود با عوامل و مزدوران قدرتهاى استكبارى درافتاد. ما درافتاديم و پيروز هم شديم. چرا اين عمل و تجربه‌ى خودمان را در اختيار افكار عمومى ملتها نگذاريم؟ ما اين انقلاب را صادر مى‌كنيم. ما از اين‌كه بتوانيم توحيد و مكتب انبيا و روشهاى انسانى پاكيزه و طيب و طاهر و صبر و مقاومت و ايثار را به كشورهاى ديگر صادر كنيم، هيچ ابايى نداريم. رسانه‌هاى غربى كه با پول صهيونيستها و با تدبير سياستمداران خبيث و ظالم و فاسد اداره مى‌شوند، مى‌خواهند جنجال درست كنند و ما را از اين حرف و عمل كه فرهنگ و مفاهيم انقلاب بايد صادر شود، پشيمان كنند.

اگر صدور انقلاب به معناى صدور فرهنگ قرآنى و انسان‌ساز اسلام است، اين درست است و به آن نيز افتخار مى‌كنيم. ما وظيفه‌ى خود مى‌دانيم كه با صداى بلند و توان بالا، مفاهيم و ارزشها و احكام و معارف اسلامى را كه مايه‌ى نجات ملتها و مستضعفان و مظلومان است، اشاعه دهيم. ما احساس مى‌كنيم كه اگر به اين تكليف عمل نكنيم، مقصريم.

 

" از بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،تیرماه 1368"

 

/ 6 نظر / 13 بازدید
سيد رسول

هر ملتی٬ هر مردمی اگه با هم باشن هر کار نشدی رو شد ميکنن اگه باور کنن و ايمان بيارن .

سربازگمنام

سلام.انشاالله قلمتون مستدام باد.عالی بود و حقيقتی نافذ. انشاالله بصيرت و دقت در شناخت وظيفه و عمل بر اساس تکليف را داشته باشيم.يا علی

بی نشان

سلام بر شما از لطف شما سپاسگزارم سلام بر مولای بی نشانم کجایی مولای من، هر طرف را که می نگری نمی یابی او را ، شاید هم بیابی و نشناسی اش، .... هر چه بیشتر می گردی ، امیدت کمتر می شود، آخر من گنهکار کجا و مولای خوبی ها کجا... من آلوده کجا و مولای پاکی ها کجا؟

حمید

سلام از اینکه مدتی نبودم عذر خواهی می کنم راستش چندوقتی است گرفتار بودم این قیام که بیش از نیم روز به طول نیانجامید باید عمری پیدا کند به درازای ابدیت.دختر فاطمه «سلام الله علیها» مبلغ فرهنگ عاشورایی حسین «علیه السلام» شد، آنگاه که این بانوی داغدیده همراه با بازماندگان کاروان حسین«علیه السلام» راهی شام شد و بند اسارت را به دستان آل الله دید می دانست که حفظ آیین رسول خدا و انتشار عاشورا در عالم به عهده اوست. دختر علی «علیه السلام» پیام رسان نهضت عاشوراست، الگوی ایثار و از خود گذشتگی است، الگوی شهامت و شجاعت است و الگوی عفت و پاکی موفق باشید التماس دعا[گل]